نامه رئیس شورای کارگری ونکوور و حومه در کانادا به جعفر عظیم زاده

 بدنبال تلاشهای مسعود ارژنگ از اعضای کمپین برای آزادی کارگران زندانی در کانادا، جوی هارتمن رئیس  شورای اتحادیه های کارگری در ونکور و حومه طی نامه ای سرگشاده به جعفر عظیم زاده ، ضمن اعلام حمایت از او و خواستهایش و اطمینان دادن به پیگیری خواستهایش، از او خواست به اعتصاب غذا پایان دهد. متن کامل نامه جوی هارتمن چنین است:  

 

“برادر عزیزم عظیم زاده

موضوع: اعتصاب غذا

از جانب شورای اتحادیه های کارگری ونکوور و حومه که یک فدراسیون اتحادیه ای کاناداست این نامه را برایت مینویسم. ما طی سالهای زیادی در همبستگی و پیوند با تشکلهای کارگری و فعالین حقوق انسانی و فعالین سیاسی ایران فعالیت داشته ایم. همین هفته گذشته نامه ای به مقامات ایران و آی ال او فرستادیم و فراخوان قبلی خود را در مورد اقدام سریع در باره زندانیان سیاسی در ایران و پرونده خود تو مورد تاکید قرار دادیم.

ما بعلاوه در جریان هستیم که اعتصاب غذای تو که از ٢٩ آوریل شروع شد موفق شده است توجه بین المللی را به پایمال شدن حقوق انسانی در ایران جلب کند. از خود گذشتگی تو تاثیرات زیادی داشته است. اما اینکه شندیم وضعیت جسمی ات خوب نیست، ما را بسیار نگران کرده است.

ما از تو میخواهیم که با توجه به نقش زیادی که داری، اعتصاب غذایت را پایان دهی که بدنت بتواند شروع به بازسازی کند و بتوانی فعالیتها و رهبریت را برای تغییراتی که میخواهی، از سر بگیری.

با ارادت

جوی هارتمن

رئیس شورای کارگری ونکوور و حومه

رونوشت به:

– هیئت اجرایی شورای کارگری ونکوور و حومه

–  شهلا دانشفر ”

 

ترجمه و تکثیر از:

کمپین برای آزادی کارگران زندانی

٢٩ خرداد ٩٥، ١٨ ژوئن ٢٠١٦

Shahla. Daneshfar2@gmail.com

http://free-them-now.com

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *